Neizraisa izbrīnu tas, ka 1xBet ir slavens arī ar savām bonusu programmām. Ērtā izvēle būtiski vienkāršo navigāciju jebkurā 1xBet sekcijā.

Caurskatot pieejamās spēles, ir iespējams uzzināt detalizētu informāciju par to, kā iegūt bonusu. Pēc papildus punktu ieskaitīšanas, būs iespējams lietot bonusu kontu.

Saņemiet bonusu no 1xBet

Kas ir 1xBet bonusu programma

Visām parādībām ir savas pašu prasības, kuras ir ļoti viegli pārbaudīt. Tomēr pirms tam, protams, ir detalizēti jāuzzina par akciju reģistrācijas laikā, kura tiek piedāvāta visiem apmeklētājiem pirmās reizes laikā.

Kopumā, 1xBet bonusu ir iespējams atrast Promo sadaļā. Savukārt ko iesākt ar Jūsu konta bonusu kontu, ir iespējams uzzināt zemāk.

Saņemiet bonusu no 1xBet

Kā reģistrējoties iegūt 1xBet bonusu

Kā jau tika teikts, apsveikuma bonusu var iegūt jebkurš gribētājs. Pēc visu nepieciešamo lauku aizpildīšanas, ir vajadzīga Jūsu piekrišana servisa speciālajiem pakalpojumiem. 1xBet reģistrācija bonuss ir ļoti izdevīgs. Jūs iegūsiet 100 % bonusu pirmajam depozītam līdz 130 EUR. Izlietot pirmā depozīta bonusu ir iespējams tikai viena mēneša laikā, vai arī tas tiks dzēsts.

Kā, veicot reģistrāciju, pareizi sadalīt 1xBet bonusu? Visu Jūsu likmju kopskaitam ir jābūt piecas reizes lielākam par 1. depozīta bonusu. Depozīta bonuss ir pieejams tikai ekspress likmēm. Katrā kuponā ir jābūt sākot no 3 notikumiem, citādi nekas nedarbosies. Un pēdējais nosacījums – pirmā depozīta bonuss prasa koeficienta 1.40 esamību katram Jūsu izvēlētajam mačam.

Saņemiet bonusu no 1xBet

Kādas mēdz būt 1xBet akcijas

Tagad Jūs esat iepazinušies ar pirmā depozīta bonusa bāzes nosacījumiem. Kā var redzēt, 1xBet reģistrācijas bonuss – tas nav vienīgais variants. Bonusa konta statusu ir iespējams pārbaudīt savā profilā. Kā arī viens no otra ir jāatšķir to veidi.

Piemēram, vieni dod iespēju saņemt 1хBet promo kodu iegādei, citi – iztērēt bonusu naudu, trešie – ļauj laimēt balvu. Tomēr ir jāpievērš uzmanība katram bonusu programmas nosacījumam naudas izvešanai, pretējā gadījuma var palikt bez nekā.

Pievienojieties “Apspēlē 1xBet”

Kas ir 1xBet bonusu programma

Kādi tad ir noteikumi bonusam 1xGames? Apskatieties zem attēla kad un kurā dienā būs pieejams šāds 1xBet bonuss.

Tad, tajā pašā dienā, pārskaitiet summu sākot no 1 EUR. Tā ir sava veida reģistrācijas bonusa variācija, jo ir pieejama tikai vienu reizi. Jūs iegūsiet kārtējo pirmā depozīta bonusu.

Trešdien pareizini ar 2 – Tev

Pirmā depozīta bonuss1хBet – tas ir ļoti izdevīgi. Bet trešdienā notiek laimests visiem tiem, kuri ir ņēmuši dalību laimīgās piektdienas bonusa saņemšanā.

Jums tas ir jāiedala jebkuriem sporta notikumiem starp minētajām nedēļas dienām. Skaits – ne mazāk par 5, ar to pašu augšminēto koeficientu. Neaizmirstiet palielināt Jūsu maciņu, nepārsniedzot noteikto limitu, un apskatīt laimīgās piektdienas bonusa nosacījumus.

Laimīgās piektdienas 1xBet bonuss – iegūsti vairāk ballu

Viss ir ļoti vienkārši. Ir tikai jāieskaita Jūsu kontā līdzekļi ne mazāk par 1 EUR. Laimīgās piektdienas bonuss 1хBet arī paredz nepieciešamību tērēt punktus likmēm.

Laimīgās piektdienas bonusa noteikumi ir šādi:

  • sadaliet bonusa summu, kas ir pareizināta ar trīs, ekspress likmēs;
  • lieciet bonusu noteiktajā laika posmā;
  • pārbaudiet, lai kuponā būtu ne mazāk kā 3 notikumi.

Melnā piektdiena visiem

1хBet bonusi ir dažādi. Piemēram, minētais darījums ir spēkā diennakts laikā. Atspēles noteikumi ir tādi paši kā iepriekšējā punktā.

Bonusa konts ir jāiztērē tūlīt pēc ballu ienākšanas. Pārskaitīt līdzekļus, piedaloties jebkurā promo, ir aizliegts līdz par tā beigām.

Atspēle “Apspēlē 1xBet”

Šādu bonusu bez depozīta iegūt nav iespējams. Bonusa konts ir jāiztērē vienā dienā. Priekšlikums ir pieejams tikai aktīviem klientiem.

Bez tam, obligāti it jāizskata spēļu saraksts, jo šādu pirmā depozīta 1xBet bonusu var tērēt tikai noteiktos apstākļos, kuri laiku pa laikam var mainīties.

Ikdienas loterija “Dienas laimes bērns”

1xBet bonuss Latvija

Melnās piektdienas noteikumi ir pilnīgi skaidri. Kas attiecas uz šo 1xBet akciju, tad Jums ir jāsaņem īpašs kupons.

Apstiprināt savu dalību var veicot jebkuru likmi ar koeficientu 1.8. Pēc izlozes beigām, Jums ir jāpārbauda numurs laimējušo starpā. Laimīga iznākuma gadījumā, Jūsu konts tiks papildināts par 500 promo punktiem.

Dienas ekspress – galvenie nosacījumi

Bonusu programma 1xBet šeit slēpjas tur, ka daži mači tiek apvienoti vienotā ekspress likmē. Dienas laikā tiek pievienoti neatkarīgi viens no otra iznākumi.

Spēlētājs iegūst koeficienta papildinājumu par 10%, palielinot laimesta summu. Tomēr šādos notikumos nav loģikas, tā ka ir rūpīgi jāpārdomā uz ko spēlēt.

1xBet bonusu konts – noteikumi

Kā jau tika minēts augstāk, tas izpaužas kā balles vai naudas līdzekļi, kas ir pieejami likmju veikšanai.

Bonusu programmas noteikumi naudas izvešanai atrodas katras akcijas aprakstā. 1xBet bonuss – lieliska iespēja nopelnīt uz jebkura notikuma.

Kā izlietot bonusa naudu kontā

Ja Jūs esat sākuši uzkrāt punktus, tad ir jāizmanto bonusu konts, jo pretējā gadījumā no tiem nebūs jēgas. Kā arī, aktivitātes resursa un pozitīvas bilances esamības gadījumā, spēlētāji var pieprasīt uzticības likmi.

Balsoties uz iespējamo laimestu, serviss var piedāvāt kādu summu live notikumiem vai pasākumiem 2 diennaktis iepriekš – tā arī ir avansa likme. Nav nozīmes vai Jūs lietojat 1хBet pirmā depozīta bonusu vai ko citu.

Kā izvest 1xBet bonusa kontu – vienkārši un ātri

Spēlēt ar bonusa kontu ir iespējams neieguldot personīgos līdzekļus. Izvest naudu no bonusa konta tā vienkārši neizdosies, vispirms tiem ir jālaimē likmēs vai darbojoties, ievērojot aprakstītos noteikumus.

Ja Jums ir 1хBet bonusi, tas ir ļoti labi. Ja intuīcija Jūs nav pievīlusi, bonusa kontu varēs izvest, jo tas tiks pārvērsts īstā naudā.Saņemiet bonusu no 1xBet

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

18 − astoņpadsmit =