Reģistrācijas procesam bukmeikeru kantorī 1xBet nevajadzētu radīt nekādas problēmas cilvēkiem, kuri tikko sāk savu ceļojumu likmju pasaulē. Lai reģistrētos 1xBet ir jāveic pāris vienkārši soļi. Vispirms atrodiet zaļo reģistrācijas pogu augšējā labajā ekrāna stūrī.

Nospiediet to un izvēlaties sev ērtāko jaunā spēļu konta reģistrācijas veidu. 1xBet pastāv četri reģistrācijas procedūru veidi. Viss process neaizņems daudz laika un Jūs varēsiet ļoti ātri iegūt piekļuvi funkcijām.

Saņemiet bonusu no 1xBet

1хBet reģistrācija – kas ir jāzina

Ir jāatceras, ka labāk ir neveikt reģistrāciju mājas lapā un nemēģināt veikt likmes, ja Jūs neesat sasnieguši pilngadību. Noteikumi to aizliedz. 1xBet reģistrācijas anketa sākotnēji neprasa aizpildīt lielu datu daudzumu.

Tomēr pēc pabeigšanas ir jāievada vairāk informācijas privātajā kabinetā. Reģistrācija bez pases ir iespējama tikai korekti ievadot savus personas datus. Ja pēc šīm darbībām konts netiks verificēts, tad būs nepieciešama datu identifikācija caur atbalsta dienestu.

Reģistrēties 1xBet Latvija ir ļoti vienkārši. Ja reģistrēsieties bukmeikeru kompānijā, tad sistēma ģenerēs unikālu identifikācijas paroli. Lai ieietu mājas lapā, šie dati ir jāpieraksta vai jānokopē. Šajā nolūkā izmantojiet trīs dažādus veidus.

Saņemiet bonusu no 1xBet

Vai ir bonuss par reģistrāciju mājas lapā

Ja ir pabeigta reģistrācija, katru lietotāju gaida patīkams pārsteigums. Reģistrācijas 1xBet bonuss veido 100% pirmajam depozītam, papildinot bilanci par summu līdz 130 €.

Lai izvairītos no dažādām problēmām ar piekļuvi kontam pēc 1h Bet reģistrācijas, jaunajiem spēlētājiem ir pareizi jāaizpilda visi dati. Lai nepalaistu garām bonusa piedāvājumus pēc reģistrācijas, ir jāatļauj konta dalība speciālajos piedāvājumos.

Saņemiet bonusu no 1xBet

Ātrā 1xBet reģistrācija ar vienu klikšķi

Tikko kā atvērsies mājas lapas reģistrācijas logs, visātrākais veids – ir izvēlēties opciju “vienā klikšķī” (zibens simbols). Sakara ar to, ka daudziem spēlētajiem nepietiek laika lai izietu pilnu reģistrācijas versiju, 1xBet ir radījis iespēju ievadīt datus vēlāk.

Šajā gadījumā, 1xBet reģistrācijas anketa prasa tikai izvēlēties valsti un nepieciešamo valūtu. Ja šādā veidā reģistrējaties 1xBet,tad ieiešana sistēmā notiks automātiski.

Saņemiet bonusu no 1xBet

1xBet reģistrācija caur tālruņa numuru un aplikāciju

1хBet reģistrācija

Jūs vienmēr varat reģistrēties pa telefonu. Izvēlieties atbilstošu opciju (smartfona simbols), un, lai reģistrētos 1xBet, ievadiet esošo numuru. Jūsu numura kods automātiski paziņos par Jūsu atrašanās vietu oficiālajai mājas lapai.

Visas sekojošās operācijas, piekļuve Jūsu personīgajam profilam, konta papildināšana vai līdzekļu noņemšana tiek veikta caur spēlētāja un bukmeikera kontaktu pēc mobilā tālruņa numura, kas tika ievadīts reģistrējoties oficiālajā mājas lapā. Ir pieejamā arī reģistrācija no 1xBet mobi aplikācijas. Tā ir izstrādāta visiem lietotājiem no Android, iOS un Windows Phone. Lai to lejuplādētu, ir jālieto oficiālā mājas lapa vai AppStore. 1хBet reģistrācija aplikācijā būtiski neatšķiras no galvenās mājas lapas.

Pilna reģistrācija caur elektronisko pastu

Kā izveidot kontu caur elektronisko pastu? Lai reģistrētos kā jaunais lietotājs, ir jāaizpilda 10 lauki. Izvēlieties valstu sarakstā Latviju un vajadzīgo valūtu. Tad ierakstiet savu vārdu un uzvārdu, kā arī numuru un elektronisko adresi saziņai.

Pēdējais solis – izveidot un apstiprināt savu paroli. Lai reģistrētos 1xBet neaizmirstiet apstiprināt sava konta aktivāciju. Pārbaudiet instrukciju esamību pastkastē.

Ieiešana mājas lapā caur sociālajiem tīkliem

1xBet reģistrācija ir iespējama ar sociālo tīklu un mesindžeru palīdzību. Reģistrācija oficiālā resursā tiks pabeigta automātiski, pēc divu kontu savienošanas. Vienkārši izvēlieties no saraksta vajadzīgo mājas lapu, norādiet valūtu, un vietne apstrādās Jūsu datus.

Lai pabeigtu reģistrāciju 1xBet, ir jāatļauj piekļuve Jūsu personīgajiem datiem. Reģistrēties un iegūt piekļuvi funkcijām var arī ar Telegram palīdzību.

Saņemiet bonusu no 1xBet

No kā sastāv 1xBet reģistrācijas anketa

Precizitāte un akurātums – lūk ko 1xBet reģistrācija prasa no jaunajiem lietotājiem. Jums ir jānorada sava valsts, reģions un apdzīvotā vieta, lietojamā valūta, personīgie kontaktdati, ka arī jāizdomā parole. No reģistrācijas laikā oficiālajā mājas lapā ievadīto datu pareizības ir atkarīgs visu Jūsu profila galveno funkciju atbloķēšanas ātrums.

Nedrīkst lietot svešus kontaktus, jo gan līdzekļu papildināšanai, gan līdzekļu izņemšanai būs nepieciešamas maksājumu sistēmas, kas saistītas ar reģistrācijas bukmeikeru kantorī laikā norādīto tālruņa numuru.

Saņemiet bonusu no 1xBet

Vai ir iespējams atkārtoti reģistrēties 1xBet, ja ir zaudēta piekļuve

Ko darīt, ja reģistrācija 1хBet ir pabeigta, bet ieiet profilā neizdodas? Ja Jūsu reģistrācijas anketa satur precīzus datus, tad konta atjaunošanas process neaizņems pārāk daudz laika. Pirmais solis – atveriet ieejas sistēmā 1xBet logu. Izvēlieties paroles atjaunošanas caur elektronisko pastu vai SMS opciju. Pievērsiet uzmanību, ka šajā nolūkā ir izmantojami tikai dati, kuri ir norādīti reģistrējoties oficiālajā mājas lapā.

Dažreiz gadās, ka Jūs vienalga nevarat iegūt piekļuvi resursam, lai gan lietojāt to pašu kontaktinformāciju, ko satur 1xBet reģistrācijas anketa. Ja Jūs visus soļus izpildījāt pareizi, piezvaniet atbalsta dienestam vai griezieties pie online-konsultanta.

Varbūt nepieciešama pase, tālruņa numurs, kuru Jūs ievadījāt reģistrējoties 1xBet. Ja mobilais tālrunis, kas tika norādīts reģistrējoties mājas lapā, kaut kādu iemeslu dēļ nav pieejams: nozagts, nozaudēts, pastāstiet par to tehniskā atbalsta dienesta, kā arī iesniedziet visu pieprasīto informāciju.Saņemiet bonusu no 1xBet

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

7 + septiņpadsmit =